Fotogalerie

Po kliknutí na nadpis nebo obrázek se zobrazí článek obsahující příslušnou fotogalerii.

21. 6. 2012 Závěrečná konference projektu

Dne 21. 6. 2012 proběhla v Nové aule VŠB - Technické univerzity Ostrava závěrečná konference projektu Matematika pro inženýry 21. století. Úvodní přednášku  pronesl Prof. RNDr. Pavel Drábek, DrSc. ze Západočeské univerzity v Plzni. Text přednášky najdete na http://mi21.vsb.cz/ruzne-pohledy-na-matematiku-a-vnimani-jeji-krasy-pavel-drabek

Konference se zúčastnilo cca 60 posluchačů.

3.2.2012 Den otevřených dveří FEI VŠB - TU Ostrava

Dne 3.2.2012 proběhl  Den otevřených dveří Fakulty elektrotechniky a informatiky. Celá akce probíhala v areálu nové Auly v Ostravě Porubě. Studentům jsme rozdávali letáčky, 3d brýle a propagační předměty projektu. Jedna z prezentací byla zaměřena na 3d grafiku vytvořenou partnery projektu ZČU v Plzni.

31.1.- 2.2.2012 Škola matematického modelování (ŠKOMAM)

Ve dnech 31.1.-2.2.2012 proběhl v prostorách Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava seminář pořádaný Katedrou aplikované matematiky pro studenty středních škol Škola matematického modelování za účasti 85 studentů z 18 škol. Jde o třídenní kurz určený především pro studenty posledních a předposledních ročníků středních škol se zájmem o matematické modelování a výpočetní matematiku. Kurz sestává z dopolední sekce přednášek a odpoledních počítačových cvičení. Více informací lze získat na webových stránkách.