Tvůj život s námi

V Ostravě

V Ostravě se nikdy nudit nebudeš! O víkendu si vyjeď na kole cyklostezkami, kterými je Ostrava doslova protkaná, nebo si zajdi do některého ze sportovních center, na plavecký bazén a v létě na koupaliště, jedno z největších ve střední Evropě! Jakmile se setmí, navštiv legendární Stodolní ulici nebo zapadni do některé hospůdky nebo baru, kterých je rovněž požehnaně.

Černá Ostrava už dávno není pravdou, Ostrava je město plné zeleně a parků. Toto je pohled z areálu školy na Ostravu. V dálce jsou vidět Beskydy.

 Ostrava je významným kulturním a sportovním centrem s řadou vysoce ceněných akcí. Jistě znáš Colours of Ostrava, Janáčkův máj nebo Zlatou tretru.

 

V kampusu

Máme jeden z nejrozsáhlejších univerzitních kampusů ve střední Evropě - fakulty, koleje, národní superpočítačové centrum a sportoviště v jednom.  A hned za kolejemi je lesopark s běžeckými okruhy, místy pro posezení a grilování.

Fakulta elektrotechniky a informatiky se pyšní vlastní moderní budovou s kvalitně vybavenými posluchárnami, počítačovými učebnami a laboratořemi.

A toto je pohled z pátého patra naší fakulty na Porubu. A když zrovna není duha, tak máme Beskydy jako na dlani.