Konference Modelování v mechanice (FAST VŠB-TU Ostrava)

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás jménem organizačního výboru pozvat na tradiční, letos již osmý ročník konference "Modelování v mechanice", která se uskuteční 18. a 19. května 2010 v prostorách Fakulty stavební VŠB-TU Ostrava.

Cílem konference je prohloubit spolupráci mezi vědeckými pracovníky a doktorandy z vysokých škol a vědeckých pracovišť České a Slovenské republiky, jež se věnují oblasti stavební mechaniky.

V případě Vašeho zájmu zasílejte závazné přihlášky (v příloze) elektronickou poštou do 2. 4. 2010 na adresu sekretariátu konference (carmen.janikova@vsb.cz ) nebo na fax (+420 597 321 358). Bližší informace a podklady pro vypracování příspěvku naleznete na www stránce konference http://www.fast.vsb.cz/oblasti/katedry-a-pracoviste/228/konference-a-seminare/modelovani-v-mechanice  .

S pozdravem a na setkání se těší

Doc. Ing. Petr Janas, CSc.
vedoucí Katedry stavební mechaniky Fakulty stavební VŠB-TU Ostrava

Ing. Martin Krejsa, Ph.D.
Předseda organizačního výboru konference

Microsoft Office document icon mm2010_prihlaska.doc30 KB