10.4.2015 MODAM - Moderní aplikace matematiky

Srdečně Vás zveme na akreditovaný seminář MODerní Aplikace Matematiky, který se koná 10. 4. 2015 na VŠB-Technické univerzitě Ostrava.  Letošní téma „Matematika – užitečný zdroj potěšení“ má středoškolským učitelům matematiky nabídnout nové metody a trendy ve výuce související s rozvojem ICT a motivovat je k tomu, aby se nebáli oživit výuku popularizačními aplikacemi a ukázkami, kde všude se dá matematiky využít.

Kromě dopoledních přednášek se můžete těšit na odpolední workshop věnovaný GeoGebře.  Workshop bude probíhat ve dvou paralelních blocích. Jeden z bloků bude určen pro začátečníky, druhý pro pokročilé uživatelé GeoGebry.

Další informace o programu a přednášejících včetně možnosti registrace, naleznete na zde.

kategorie clanku: